explore

حریم خصوصی

خانه حریم خصوصی

اهداف و تعاریف

به مرکز فروش سرویس ها و محصولات شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز خوش آمدید. شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز به حریم خصوصی و اطلاعات شخصی مشتریان و کاربران خود احترام گذاشته و خود را متعهد به حفظ، حراست و محافظت از این داده ها می داند. سند حاضر در همین راستا و به جهت شفاف سازی و تبیین کامل سیاست های شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز در زمینه جمع آوری، ذخیره سازی و بهره گیری از داده های اخذ شده از کاربران تهیه شده است و طی آن کلیه موضوعات مرتبط به “حریم خصوصی” کاربران” و نحوه عملکرد ما در قبال آنها تشریح می گردد.

در سند حاضر، مقصود از “ما”، “سرویس دهنده”، “فروشنده”، “ارایه کننده”و “تامین کننده” همان شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز می باشد. در این سند، مقصود از “شما”، “خریداران”، “سرویس گیرندگان”، “مشتریان”، “استفاده کنندگان”، “مشترکین” کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی می باشند که اقدام به خرید یا استفاده از هر یک از محصولات یا سرویس های شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز می نمایند. در سند حاضر، کلیدواژه “سامانه” اشاره به سامانه حاضر یعنی مرکز فروش محصولات و سرویس های شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز دارد.

بروزرسانی سیاست ها

سیاست های شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز در ارتباط با حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران ممکن است طی شرایط مختلف و در نتیجه بسیاری از عوامل، دستخوش تجدیدنظر و تغییراتی شود که شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز اعمال این تغییرات و بروزرسانی ها را حق خود تلقی نموده و همچنین خود را متعهد می داند که کلیه این تغییرات را در سند حاضر منعکس نماید لذا شما می توانید در هر زمان با مراجعه به این بخش از آخرین سیاست ها و خط مشی ما در خصوص حریم خصوصی کاربران اطلاع پیدا کنید و در صورت مغایرت آنها با خواست ها و اولویت های خود، درخواست توقف یا لغو سرویس ها و محصولات خریداری شده را از طریق یکی از کانال های پیش بینی شده ارتباطی برای ما ارسال نمایید. محتویات این سند برای آخرین بار در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۵ بروزرسانی گردیده است.

اطلاعات خصوصی

برای ثبت نام در سامانه، نشانی ایمیل یا شماره همراه کاربر دریافت می گردد و همچنین برخی از دیگر اطلاعات شخصی شما از قبیل نشانی و شماره تماس نیز از طریق حساب کاربری یا سایر فرم های ارتباطی ممکن است در اختیار شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز قرار داده شود که این اطلاعات نزد ما محفوظ خواهد ماند.

پس از ورود کاربران به حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر آی پی مورد استفاده، نوع سیستم عامل، نوع مرورگر، لوکیشن و مواردی از این دست همگی در سامانه به ثبت خواهند رسید همچنین اقدامات شما در سامانه اعم از اطلاعات خریدها، سفارشات، تراکنش های مالی و دیگر موارد مشابه نیز ثبت و در سامانه نگهداری می شوند.

در برخی از سرویس های ارایه شده، آی پی وب سرور یا ماشین دریافت کننده داده ها به جهت کنترل عدم وجود دسترسی های غیر مجاز، به طور مستمر کنترل و رصد می شود و نتایج آن نیز در گزارش های ما ثبت و نگهداری می شوند. شایان ذکر است که این گزارشات محرمانه بوده و در هیچ شکل یا شیوه ای انتشار عمومی پیدا نمی کنند.

شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز از طریق سامانه حاضر ممکن است کوکی هایی را در مرورگر شما ذخیره نماید که هدف از آنها، بهینه سازی و سهولت دسترسی شما به سامانه در مراجعات بعدی می باشد.

کلیه پیوندها و تعاملات کاربران و مشتریان با شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز بوسیله پروتکل SSL رمزنگاری شده است و از این طریق صورت می پذیرد همچنین شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز، برخی از داده ها و اطلاعات کاربران نظیر پسورد ورود به سامانه را از طریق الگوریتم های مختلف کدگذاری می نماید.

کاربرد اطلاعات

شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز هیچ یک از اطلاعات اخذ شده از شما را نمی فروشد، افشا نمی کند، اجاره نمی دهد و به اشتراک نمی گذارد و متعهد می شود که نهایت تلاش خود را جهت محفوظ ماندن و صیانت از آنها به انجام برساند.

شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز از اطلاعات اخذ شده مشتریان و کاربران به سه شکل استفاده می نماید : الف) جهت برقراری ارتباط و تبادل پیام ها، هشدارها، یادآوری ها و یا اطلاع رسانی درباره محصولات و سرویس های خریداری شده ب) جهت ارزیابی سرویس های ارایه شده و میزان رضایت خریداران از کیفیت آنها و در نتیجه ارایه محصولاتی با سطح کیفی بالاتر و منطبق با نیازهای کاربر ج) رصد و مونیتورینگ سرویس های در حال ارایه با هدف حفظ و کنترل پایداری سرویس ها و عدم ایجاد وقفه یا اختلال در ارایه آنها.

شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و در این چارچوب فعالیت می نماید فلذا در صورت درخواست مراجع رسمی و قضایی مبنی بر دریافت اطلاعات ثبت شده شما در این سامانه، خود را ملزم به ارایه اطلاعات مذکور به مراجع مرتبط دانسته و موارد درخواستی را در اختیار این نهادها قرار خواهد داد.

تعهدات

کاربران، مشتریان و خریداران و استفاده کنندگان از سرویس ها و محصولات تعهد می شوند که در پاسخ اطلاعات درخواستی صرفا داده های حقیقی، شفاف و صحیح خود را وارد نمایند و در صورت تغییر هر یک از مشخصات و اطلاعات ارایه شده، نسبت به اصلاح یا بروزرسانی این داده ها در سامانه اقدام نمایند.

کاربران و مشتریان می توانند در هر زمان تقاضای توقف سرویس ها و همکاری با سامانه را طرح نمایند در چنین شرایطی بخشی از اطلاعات آنها همزمان با توقف سرویس ها از سامانه حذف و بخش دیگری از داده ها حداقل تا یک سال در سامانه حفظ و نگهداری می شود.