پست‌های تبلیغاتی

در مجموعه صفحات اجتماعی ما

ارسال پست‌های تبلیغاتی

دایره مشتریان خود را با استفاده از جامعه مخاطب ما در شبکه های اجتماعی، با ارسال انواع پست های تبلیغاتی و پروموشن توسعه دهید

سفارش

توییتر

برای فعالان بازارهای معاملاتی، توییتر یک خانه قدیمی محسوب می شود جایی که بزرگترین شرکت ها، بازیگران و فعالان این بازارها از قدیم حضور پررنگی داشته و آخرین تحلیل ها و نقطه نظرات یا جدیدترین یافته های خود را با عموم به اشتراک می گذارند. این گستره عمومی محبوب که با اضافه شدن موج توفنده کریپتوکارنسی‌ها و اینفلوئنسرهای این حوزه، رونق مضاعفی پیدا کرده بود در گذر زمان شاهد حضور رو به تزاید معامله گران و فعالان ایرانی هم بوده است که این عوامل ما را بر آن داشت تا صفحه جدید شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را در توییتر راه اندازی کنیم. این صفحه مختص اطلاع رسانی دقیق و جامع قیمت ها و داده های کلیه بازارهاست علاوه بر آن لایوهای زنده مداوم ما نیز ابزار دیگری است که بوسیله آن می توانید اطلاعات و نوسانات لحظه ای بازارها را دریافت نمایید.

پست‌های تبلیغاتی
پست‌های تبلیغاتی

فیس بوک

 هر چند که فیس بوک این روزها برای ما چندان جذابیت و تازگی ندارد و اکانت های عموم ایرانیان در این شبکه اجتماعی که روزگاری معرف دنیای سوشال نتورک به عموم جهانیان من جمله ما بود این روزها خاک گرفته و اغلب متروک به نظر می رسد اما همه این ها به معنای کم اهمیت بودن این شبکه غول آسا نیست چنانکه با ۲ میلیارد کاربر همچنان لقب بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا را یدک می کشد. افزون بر این، نو شدن کامل ظواهر فیس بوک و افزوده شدن فهرست بی پایانی از امکانات و سرویس ها به آن، می تواند موج جدیدی از رجعت کاربران را رقم بزند. بر این اساس ما هم صفحه جدید شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را در این شبکه اجتماعی افتتاح کرده ایم که در آن آخرین نرخ های بازارها بلاوقفه اعلام می گردد همچنین اخبار، گزارش ها و تحلیل های گروه تولید محتوای ما نیز همزمان با انتشار روی وب سایت، در این شبکه اجتماعی بازنشر می شود. از دیگر ویزگی های منحصربفرد صفحه فیس بوک ما ارایه اطلاعات و نرخ های کلیه بازارها در قالب لایوها و ویدیو های ۲۴ ساعته است.

اینستاگرام

 شاید دنیای اینستاگرام پیش از مواجهه جدی، برای بسیاری تداعی کننده یا هم ردیف با صنعت سرگرمی، تفنن، مد و فشن، صفحات رنگارنگ فروش اکسسوری یا لباس و …. تلقی شود اما دست کم برای ما ایرانیان داستان جدی تر از این ها رقم خورده و این ابرپلاتفرم اشتراک گذاری عکس و ویدیو، علاوه بر اینکه بدل به بزرگترین شبکه اجتماعی مورد استفاده فارسی زبانان شده در بسیاری از عرصه ها نیز گوی سبقت را از رسانه های رسمی و سایر پلاتفرم ها ربوده است. این موارد و نیازهای هموطنان عزیز ما را بر آن داشت که هر چند با تاخیری قابل ملاحظه اما سرانجام صفحه اختصاصی شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را در اینستاگرام راه اندازی کنیم. در این صفحه می توانید به آخرین نرخ ها و داده های بازارها دست پیدا کرده و همچنین گزارش ها و تحلیل های گروه تولید محتوای ما را پیش از انتشار در وب سایت مطالعه بفرمایید. لایوهای اینستاگرامی ما هم به شکل مستمر شما را در جریان آخرین تحولات و نوسانات قیمت ها قرار خواهند داد.

پست‌های تبلیغاتی
پست‌های تبلیغاتی

لینکداین

 لینکداین از جمله شبکه های اجتماعی فراگیر جهان است که هرگز کاربران ایرانی برای دسترسی به آن با محدودیت مواجه نبوده اند شاید به همین دلیل باشد که به موازات رشد و تثبیت جایگاه لینکداین به عنوان یکی از پیشگامان شبکه های اجتماعی تخصصی در دنیا و شاید حتی چند قدم جلوتر از روند جهانی آن، این شبکه کارآمد و وزین، نقش پررنگ تری در مناسبات کسب و کار فارسی زبانان یافت. ابراکوسیستم اشتغال محور دنیا این روزها پذیرای ۸۵۰ میلیون کاربری است که در سراسر جهان از این شبکه جهت جذب نیروی انسانی کارآمد یا یافتن فرصت های شغلی مطلوب خود بهره می برند و همین اجتماع عظیم در کنار اصلاحات ساختاری و ابزارهایی که پس از تصاحب توسط مایکروسافت به آن اضافه شد لینکداین را در زمره ضروری ترین پلاتفرم ها برای ارتباط با کاربران قرار داده است و از همین روی ما نیز صفحه شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز در این شبکه را مجددا با طیف متنوعی از محتوا و پست های روزانه فعال ساختیم. از خلال این صفحه، کاربران عزیز می توانند داده های کاملی شامل نرخ های روزانه و همچنین اخبار، گزارشات و تحلیل های تولید شده ما را دریافت و مطالعه نمایند. گفتنی است که لایو استریم های ما نیز که شامل اطلاعات لحظه ای بازارهاست به تازگی به این بخش افزوده شده است.

پینترست

 از این پس می توانید ما را در پینترست نیز دنبال کنید. پینترست یک شبکه اجتماعی تصویر محور است که با وجود اقبال نسبتا وسیع در سطح جهانی، در ایران چندان مورد استقبال مخاطبان قرار نگرفته است. این پلاتفرم قدرتمند اخیرا با اعمال تغیییراتی گسترده، امکانات جدید بسیاری را به شبکه کاربران ۴۰۰ میلیونی اش ارایه نموده است.

پست‌های تبلیغاتی
پست‌های تبلیغاتی

تلگرام

از این پس می توانید ما را در پینترست نیز دنبال کنید. پینترست یک شبکه اجتماعی تصویر محور است که با وجود اقبال نسبتا وسیع در سطح جهانی، در ایران چندان مورد استقبال مخاطبان قرار نگرفته است. این پلاتفرم قدرتمند اخیرا با اعمال تغیییراتی گسترده، امکانات جدید بسیاری را به شبکه کاربران ۴۰۰ میلیونی اش ارایه نموده است.

سفارش